O nás

Naše rodinná firma byla založena v roce 1990 v Týništi nad Orlicí, jako jedna z prvních soukromých pohřebních služeb v České republice. V průběhu let jsme rozšířili své pohřební služby do konečné fáze podniku služeb. Působíme v teritoriu Východních a Středních Čech v těchto městech: Hradec Králové, Týniště nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Pardubice, Chrudim, Heřmanův Městec, Benešov u Prahy, Týnec nad Sázavou, Sázava, Český Šternberk a okolí těchto měst. Zajišťujeme rozloučení i kdekoliv v České republice.

Naší prioritou jsou služby, vždy provedené na profesionální a odborné úrovni za velmi příznivé ceny. Jsme přímým a zároveň jediným provozovatelem smutečních obřadních síní v Chrudimi, Týništi nad Orlicí a Benešově. Jako jediná pohřební služba na Chrudimsku máme k dispozici chladící zařízení přímo v Chrudimi.

 

Pracovníci pohřební služby CHARON® za své klienty vybaví všechny nutné formality, doklady, kvalitní úmrtní oznámení dle výběru, květinovou výzdobu dle požadavků a přání. V obřadních síních zajistí dle výběru klienta hudební program – jak živou, tak i reprodukovanou hudbu, řečníka a ostatní individuelní služby.

Kromě těchto služeb poskytujeme poradenskou službu, zajišťujeme veškeré doklady související s úmrtím / matrika, pojistné posmrtné smlouvy, poradenství při sirotčích a vdovských důchodech /.

Rovněž zajistíme církevní služby, dechovou hudbu, autobus, kopání hrobu, otevření a uzavření hrobky, rozptyly, vsypy, keramické, plastové a kovové urny a ozdobné štítky na urny. V rámci hřbitovních služeb poskytneme veškeré informace týkající se hrobů a urnových míst na pohřebištích v Týništi nad Orlicí a v Kostelci nad Orlicí / máme ve své správě /.

Tyto pohřební služby zajišťujeme – v pracovní dny, v sobotu, v neděli i ve svátcích.

Tělesně postiženým osobám umožníme sjednání dle jejich požadavků přímo v rodinném prostředí naším kvalifikovaným pracovníkem, včetně doručení úmrtního oznámení zdarma.